Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Otočná skříň je posazena na otočný kříž, velmi lehké otáčení zajišťují ložiska umístěná přímo na otočném kříži. Kříž je vybaven stavěcími šrouby, které slouží k vyrovnání možných nerovností podlahy. U dvou a třípatrové skříně lze místo stavěcích šroubů použít kolečka k občasnému převážení skříně po místnosti. Kolečka lze zakoupit samostatně.

Konstrukce skříně je samonosná, zajišťující velmi dobrou pevnost a stabilitu.

Patra skříně jsou z laminované dřevotřísky s plastovou hranou zabraňující samovolnému vysunutí pořadače mimo obvod skříně. Patro je možno otočit, čímž vznikne deska bez hran zabraňující vysunutí pořadačů. Do jednoho patra se vejde 24 pořadačů. Patro tvoří kruhová laminová deska o průměru 80 cm. Všechna patra se otáčejí najednou. Lze vytvořit až šestipatrovou archivační otočnou skříň. Nosnost jednoho patra je 60 kg.

Možno objednat skříň v šedé a černé barvě. Pořadače na fotografiích nejsou součástí dodávky.

Skříň je dodávána v kartonu s návodem k jednoduché montáži.

2 patra 48 pořadačů, výška 89 cm 
3 patra72 pořadačů, výška 127 cm
4 patra 96 pořadačů, výška 163 cm 
5 pater120 pořadačů, výška 200 cm 
6 pater 144 pořadačů, výška 237 cm 


Více informací naleznete na http://www.kovopraktik.cz/ a nebo na http://www.logismarket.cz/ v kategorii HomeSkladovací systémyRegályRegály na mobilních základnách .