Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Nabízíme nejširší řadu stavebnicových jak plošinových, tak policových vozíků na trhu v ČR. Jsme schopni standardně nabídnout ze tří různých velikostí plošin a tří různých typů kol u plošinových vozíků. Zároveň nabízíme dva druhy výplní - dřevotříska a pletivo, kdy si je zákazník schopen sám jednoduše složit vše od jednoduchého plošinového vozíků až po drátěný klecový vozík, což zahrnuje desítky variant. U policových vozíků jsme schopni standardně nabídnout jeden rozměr plošiny s třemi různými druhy kol, s třemi různými druhy nosností a se 4 typy polic, od dvoupolicového až po pětipolicový typ vozíku. Zároveň nabízíme tři druhy bočních madel a dva druhy výplní. Zde si je zákazník také schopen sestavit několik desítek variant a možností dle jeho přání.

Zároveň lze také na vyžádaní vyrobit podobný vozík jakýchkoliv rozměrů.

Více informací naleznete na http://www.kovopraktik.cz/ a nebo na http://www.logismarket.cz/ v kategorii HomePaletové, zdvižné a jiné vozíkyVozíky a pojízdné plošinyVozíky plošinové a nebo HomePaletové, zdvižné a jiné vozíkyVozíky a pojízdné plošinyVozíky policové.