Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Pracovní židle

Produkt firmy Kovo Praktik

Nabízíme širokou řadu pracovních židlí se sedáky a s opěráky z PUR pěny, ale také načalouněné pracovní židle s koženkou.

Sedák i opěrák jsou vyrobeny z netoxického měkčeného polyuretanu (PUR) lze je snadno udržovat běžnými dezinfekčními a čístícími prostředky, materiál je odolný proti prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu.

Možnost doplnění o područky. Plynulé nastavení výšky plynovým pístem. Černý plastový kříž. Na výběr máte z tvrdých kol na měkké podlahy nebo z měkkých kol na tvrdé podlahy. Pro další varianty pracovních židlí kontaktujte firmu Kovo Praktik.

Obchodní podmínky

Záruka 24 měsíců

O firmě Kovo Praktik

Kovo Praktik

Jsme český výrobce manipulační techniky a archivačních systémů. Na trhu působíme již od roku 1990. Největší důraz klademe na kvalitu našich výrobků, Vaši spokojenost s našimi výrobky.

Ostrava - Bartovice ,Ceská Republika

.P-CTU-4293492408