PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Řídicí plošina (1263)

  • Řídící plošina - nosnost 8 t.

Požádejte o cenovou nabídku příbuzných produktů v těchto kategoriích:

Podrobné informace o produktu Řídicí plošina

Tyto plošiny pro přepravu těžkých nákladů jsou neocenitelným pomocníkem pro vnitropodnikovou přepravu těžkých strojů a zařízení. Ve spolupráci s hydraulickými zvedáky jsou nenahraditelné pro rohové a jinak těžce dostupné prostory. Jejich výhodou je nízká konstrukční výška a tím není nutnost zvedat břemeno příliš vysoko. Mají robustní ocelovou konstrukci, která je odolná proti všem kroutícím momentům při dodržení nosnosti. Na plošinách je nalepena protiskluzová guma. Široká dosedací plocha nosných válečků zajišťuje šetrnost vůči podlaze. Plošiny mají vysokou životnost a minimální údržbu. Jsou svařeny z ocelových desek a profilů. Povrchová úprava je práškovým lakem RAL 3000, na vyžádání zákazníka lze zajistit i jinou barvu.

Plošiny s ocelovými koly mají extrémní nosnost a pevnost a hodí se do opravdu extrémních podmínek, kde nebude vadit hlučnější provoz. Tato kola mají vysokou odolnost vůči otěru a řezu. Jsme schopni nabídnout i plošiny s nižší nosností s polyuretanovými koly.

Při skládání transportní soupravy pro Vaše účely je potřeba si uvědomit, že nosnost plošin je dána při rovnoměrném zatížení, pokud přepravované břemeno nemá svou váhu rovnoměrně rozloženo, tak stejným způsobem dle rozložení této váhy, musí být rozložena i nosnost stěhovacích plošin.

Obchodní podmínky

Záruka 24 měsíců

Nosnost 8000 kg
d x š x v 410x600x120 mm

.P-CTU-947644175