null
null

Kromexim Material Handling

Prodej a servis vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků. Náhradní díly, doplňky, školení řidičů a poradenství. Nové i použité vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, skladové vybavení.

Kroměříž, Zlínský, Ceská Republika

O Kromexim Material Handling

Společnost Kromexim Material Handling ČR a.s. je výhradní zástupce pro prodej a servis vysokozdvižných vozíků a skladové techniky Cat Lift Trucks v České republice. Naše společnost poskytuje služby v oblasti manipulační techniky již od roku 1992 a nejinak tomu bude i v budoucnosti.

Po neúspěšném jednání o akvizici naší společnosti iniciované centrálou Toyoty jsme využili nabídky společnosti Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe a podepsali dlouhodobou výhradní distributorskou smlouvu na prodej a servis manipulační techniky značky Cat Lift Trucks. V souvislosti s tímto novým zaměřením v oblasti prodeje nových vysokozdvižných vozíků jsme se rozhodli vyhovět žádosti společnosti Toyota Material Handling Europe o předčasné ukončení výhradní distributorské smlouvy na vysokozdvižné vozíky značky Toyota a nebránit jí, aby legislativně použila původní jméno naší společnosti. Tento krok se však vůbec netýká námi navázaných klientských vztahů a tímto jen opětovně potvrzujeme, že veškeré naše závazky vůči klientům užívajícím námi dodanou manipulační techniku Toyota (nakoupenou i pronajatou) zůstávají v platnosti po celou dobu životnosti této manipulační techniky. Nadále platí veškeré servisní závazky včetně technické podpory, dostupnosti náhradních dílů, rychlosti zásahu a cenové politiky.

Doporucené firmy Paletové, vysokozdvižné a skladové vozíky

.C-CTU-947644102
null