Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

KSH-Data

Společnost KSH-Data s.r.o.se řadí mezi přední dodavatele informačních systému pro dopravu, spedici, logistiku a autoservisy. Vývoji informačních systémů se věnuje již od roku 1994.

Lanškroun, Ceská Republika

O KSH-Data

Od samého počátku vzniku firmy v roce 1994 je hlavním zaměřením firmy vývoj a prodej vlastních informačních systémů se zaměřením na oblast dopravy, spedice, skladování a logistiky a oblast autoservisů. Nejznámějšími produkty firmy jsou komplexní informační systémy Doprava 3K a Doprava 2000. Za dobu působení na českém i slovenském trhu používají produkty firmy stovky spokojených zákazníků.

Bohaté zkušenosti má také společnost KSH-Data s.r.o. se službami souvisejícími s dodávkami informačních systémů (odborné analýzy, implementace, školení apod.), ale také s tvorbou programů zaměřených na oblast zakázkové výroby nebo sériové výroby a s různým zakázkovým software podle potřeb a přání zákazníka.

Snahou společnosti je serióznost, stabilita a jistota pro zákazníky.

.C_PDT_CAT-CTA-947645460-947645461