Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Doprava 2000

Produkt firmy KSH-Data

Starší systém pro dopravu, spedici, skladování a autoservisy osvědčený praxí určený pro menší společnosti.

Program DOPRAVA 2000 má modulární organizaci. Obsahuje moduly DOPRAVA, SPEDICE, SKLAD, AUTOSERVIS a POVOLENÍ a KARNETY. Komplexně řeší širokou problematiku autodopravy, spediční a zasilatelské činnosti, skladového hospodářství a opravárenství cizích i vlastních vozidel. Uživatel si může zvolit právě ty moduly, které pokrývají oblast jeho podnikatelské činnosti.

Program lze provozovat na jednom počítači nebo v počítačové síti. Kromě české verze programu je k dispozici i slovenská verze programu. Podrobnější informace naleznete v popisu jednotlivých modulů systému.

Za účelem získání všech informací o programu nás kontaktujte.

O firmě KSH-Data

KSH-Data

Společnost KSH-Data s.r.o.se řadí mezi přední dodavatele informačních systému pro dopravu, spedici, logistiku a autoservisy. Vývoji informačních systémů se věnuje již od roku 1994.

Lanškroun, Ceská Republika

.P-CTU-947645460-947645461