Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Laserové značení

Laserový systém značení představuje nejmodernější způsob označování průmyslových produktů. Značicí lasery jsou vhodné pro značení pevných materiálů jako např. kovy, plasty, kůže, dřevo, sklo apod. Laser je vhodný na aplikace, kde je třeba vysoká kvalita a trvanlivost popisu.
Pro popis je vždy třeba zvolit vhodný druh technologie, a to buď značení CO2 laserem, vláknovým laserem anebo Nd-Yag laserem. Technologie CO2 laserového potisku je určena především pro měkké materiály, např. papír, karton nebo měkčí plasty. Vláknový laser (fiber laser) se používá pro značení tvrdých plastů a kovů. Výhodou laserového značení je, že nepotřebují stlačený vzduch nebo náplně, čímž se snižují provozní náklady. Značení je trvalé a je možno dosáhnout vysoké výrobní rychlosti.

  • 18 Produkty
  • 5 Firmy
.CP-CTA-947645405-1339271721