Liftec CZ

Prodej, servis a pronájem technologií průmyslového značení produktů nebo jejich obalů. Nabízíme bezkontaktní i kontaktní značení: inkjet, laser, mikroúder a mikrorytí, horká ražba a další technologie.

Praha 10 - Malešice, Ceská Republika

O Liftec CZ

Společnost LIFTEC CZ spol. s r.o. jako nástupce LIFTEC-GLOBAL, spol. s r.o. působí na českém trhu v oblasti průmyslového značení již více než 20 let. V minulosti se společnost věnovala výhradně dovozu, prodeji a servisu zařízení značek VIDEOJET® a MARSH®.

Vzhledem ke stále se zvyšujícím nárokům na průmyslové značení byla mezi produkty zahrnuta zařízení s kontaktním i bezkontaktním systémem značení výrobků od renomovaných evropských výrobců COUTH®, Electrox®, KBA-Metronic®, Sauven® a Tiflex®. Naše firma LIFTEC CZ spol. s r. o. tak navazuje na rozsáhlé zkušenosti výrobců průmyslového značení a dále rozšiřuje nabídku produktů.

Portfolio produktů zahrnuje technologie bezkontaktního inkoustového (ink-jet, DOD) a laserového značení (CO2, YAG, vlákno) i technologie kontaktní (mikroúder, horká ražba, termotransfer, pneumatické razítko). Komplexnost nabídky zajišťuje vhodnou volbu systému značení pro každé odvětví průmyslu od jednoho tuzemského dodavatele.

Díky přímým kontaktům s výrobci se nám pro naše zákazníky daří získávat nejvýhodnější podmínky a pružně reagovat na jejich potřeby. Důkazem toho je spolupráce s velkými českými i nadnárodními společnostmi v potravinářském, nápojovém, elektrotechnickém, stavebním, dřevozpracujícím i automobilovém průmyslu.

Dokumenty ke stažení

  • Všeobecný prospekt LIFTEC CZ - technologie průmyslového značení výrobků a obalů: datum výroby a spotřeby, čárové kódy, datamatrix a další 2D kódy Stáhnout

Doporucené zprávy Liftec CZ

Doporucené firmy Etiketování, identifikace a radiofrekvence

.C-CTU-947645405