Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Pneumatické razítko pro průmyslové značení produktů a obalů

Pneumatické razítko pro průmyslové značení produktů a obalů (Tiflex TC printer)

Produkt firmy Liftec CZ

Pneumatické razítko pro průmyslové značení produktů a obalů (Tiflex TC printer)

Produkt firmy Liftec CZ

Průmyslový razítkovač pro potisk porézních i neporézních materiálů. Je optimálním řešením pro jednoduché značení.

TC Printer je optimální zařízení pro potřebu jednoduchého značení, které nevyžaduje častou změnu textu, a je nejpoužívanější náhradou jednoduchých razítek. Zařízení pracuje na bázi pneumatického pohybu a při každém cyklu si nanáší inkoust na pryžový razník.

Nejpoužívanější rozměr razníku je 24 x 24 mm, maximální až 150 x 150 mm v různých kónických zakřiveních. Inkousty různých barev používané pro TC Printer jsou vyvinuty ve vlastních laboratořích Tiflex a jsou použitelné jak na savé, tak na nesavé materiály.

Zařízení lze vybavit snímačem objektu, takže zaručí značení vždy na stejném místě. Tiskárna TC Printer je spolehlivý pracovník, který za minimální pořizovací náklady dokáže odvést opravdu hodně práce.

Dokumenty ke stažení

  • Průmyslové pneumatické razítko TC printer - prospekt (ang.) Stáhnout

O firmě Liftec CZ

Liftec CZ

Prodej, servis a pronájem technologií průmyslového značení produktů nebo jejich obalů. Nabízíme bezkontaktní i kontaktní značení: inkjet, laser, mikroúder a mikrorytí, horká ražba a další technologie.

Praha 10 - Malešice ,Ceská Republika

.P-CTU-947645405