Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Firma LIFTEC CZ spol. s r. o. se zabývá průmyslovým značením již více než 20 let. Od podzimu letošního roku jsme pro výrobní firmy připravili možnost vyzkoušet si laserové technologie značení přímo v provozu s naším novým předváděcím vozem vybaveným nejmodernější technologií, kterou je vláknový laser. Přijedeme po dohodě k Vám a na místě označíme průmyslovým laserem vzorky Vašich výrobků.

Co a jak lze označit? Označovat laserovým popisem je možné většinu plastových nebo kovových produktů všude tam, kde je zapotřebí zajistit identifikaci, značení nebo sledovatelnost výrobků nebo jejich obalů pomocí permanentního a kvalitního popisu čárovým kódem, logem, datamatrix anebo jiným 2D kódem nebo jen alfanumerickými údaji. Předvedení našich technologií laserového značení je nezávazné. Stačí pouze dohodnout termín naší návštěvy u Vás ve výrobě.