null
null

Lintech

Firma byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserové technologie, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby. Specializujeme se na průmyslové značení.

Domažlice, Plzeňský, Ceská Republika

O Lintech

Firma Lintech nabízí prodej laserové technologie a značicích systémů (laserové značicí, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značicí sytémy, elektrochemické značení, razníky, razidla, pneumatické razicí stroje). Prodej laserové technologie na aplikace: laserového popisování, svařování, gravírování, navařování, řezání a vrtání. Služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů). Konstrukce jednoúčelových strojů, výroba průmyslových rozvaděčů. Služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl. Zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním. Zakázkovou ruční montáž precizních dílů.

Naše zaměření:

  • Laserové technologie
  • Zakázková výroba
  • Stavba jednoúčelových strojů

Laserové technologie

Popis produktu: Nabízíme prodej laserové technologie na aplikace laserového svařování, popisování, gravírování, navařování, řezání a vrtání.

Doplňující informace: Dodáváme samotné laserové systémy (OEM verze), integrujeme OEM verze do výrobních linek, provádíme výměnu zastaralých lampových či diodových laserů, nabízíme konstrukci jednoúčelových strojů či výrobu karuselu.

Zakázková výroba

Popis produktu: Společnost Lintech nabízí službu zakázkového značení výrobků a dílů, výrobu razidel a razníků, identifikačních a výrobních štítků včetně výroby ovládacích panelů. Na zakázku označíme a vyrobíme libovolně velké série těchto produktů.

Doplňující informace: Nabízíme též zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním a navařováním. Snažíme se o minimální dodací lhůty a to za dodržování výrobních postupů a norem ISO 9001:2008.

Stavba jednoúčelových strojů

Popis produktu: Pro naše zákazníky nechceme být pouhým dodavatelem technologie, ale dlouhodobým a spolehlivým partnerem v oblasti průmyslového popisu. Partnerstvím rozumíme komplexní služby od konzultace a poradenství přes zakázkovou konstrukci, výrobu jednoúčelových strojů a zařízení až po záruční a pozáruční servis.

Doplňující informace: K portfoliu našich služeb patří i průmyslová automatizace a programování. Hlavní zaměření je na projektování (elektro, CAD), programování (PLC, PC), stavba rozvaděčů. Nedílnou součástí průmyslového značení výrobků a dílů je verifikace kódů.

Certifikáty:

ISO 9001:2008, MEDCERT

.C_PDT_CAT-CTA-947645405-1339271721
null