Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Distribuční strategie a optimalizace dopravy

Distribuční strategie a optimalizace dopravy

Produkt firmy Logio

Distribuční strategie a optimalizace dopravy

Produkt firmy Logio

Komplexní řešení pro optimalizaci a řízení dopravy

Roadnet Transportation Suite je komplexní nástroj pro efektivní řízení dopravy. Tento soubor aplikací zahrnuje strategické a taktické optimalizační nástroje v dopravě, využívající běžné uživatelské prostředí MS Windows.

Roadnet Transportation Suite je používán k optimalizaci a vyvážení doručování a zlepšení zákaznického servisu tím že navrhuje efektivní teritoria a trasy. Jedná se o systém zastřešující následující volitelné moduly. Umístění skladů, návrh rozvozových teritorií, tras a teritorií pro obchodní zástupce.

Territory Planner je unikátní strategický plánovací nástroj který analyzuje historické dopravní informace a na jejich základě navrhuje teritoria a vytěžuje trasy.
Maximální úspora času a kilometrů díky přesnému a efektivnímu plánování.
Roadnet je taktický nástroj pro denní trasování, který generuje nejlevnější trasu při dodržení požadované úrovně zákaznického servisu.
Urychlení expedice a zvýšení ložení vozidel.

Fleetloader je aplikace určená pro řízení expedice ze skladu a nakládky zboží na vozidla zejména v nápojovém průmyslu. Online sledování, dynamické řízení, oboustranná komunikace, maximální kontrola vozidel.

MobileCast poskytuje aktuální polohu a výkon na trase. To umožňuje operativně řešit případné problémy, potvrzovat čas přesného doručení a sledovat zásilky (tracking). Kontroling, dokonalý přehled o nákladech a zákaznickém servisu.

Roadnet Info Center je soubor webových nástrojů provozovaných na Intranetu firmy, který zobrazuje plány tras a/nebo reálně zpracovává data.

Typické přínosy

  • Snížení počtu ujetých kilometrů
  • Snížení počtu vozidel
  • Snížení přesčasu
  • Posílení strategie trasování
  • Snížení řídících zdrojů
  • Snížení času potřebného pro tvorbu tras

O firmě Logio

Logio

Logio

Leader v oblasti supply chain managementu (poradenství v SCM).

Praha 6, Ceská Republika

.P-CTA-947645460-947645476