PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Specializovaná řešení pro odvětví Automotive

  • Globální a plynulá logistika


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o produktu Specializovaná řešení pro odvětví Automotive

Zejména naprostá časová přesnost, spolehlivost a flexibilita jsou podmínkou úspěchu. Logistika nesmí v žádném případě ohrozit plynulý chod výroby.

Manipulujete velmi rozmanité portfolio vstupních materiálů do výroby, komponent, rozpracované výroby i hotové produkce. Vaše logistika je globální, distribuční síť rozsáhlá.

Materiál i hotová produkce jsou citlivé na poškození, potřebujete propracovaný systém balení. Využíváte mnoho druhů obalů, včetně speciálů, jejich pohyb musíte řídit a organizovat. Musíte být maximálně flexibilní, jednotlivé výrobní projekty se rychle střídají, neustále měníte lay-out a režim manipulace.

LOGIO má bohaté zkušenosti z Automotive. Nabízíme vám podporu logistického plánování, přípravu logistického zajištění náběhu nových výrobních projektů. Aktuální změny lay-outu a uspořádání materiálových toků pro vyšší produktivitu personálu i manipulační techniky. Umíme navrhnout a prokázat výhody automatizace. Nasazením dynamické simulace si můžete naše doporučení ověřit před vynaložením finančních prostředků.

.P-CTA-947645460