Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Specializovaná řešení pro odvětví Automotive

Specializovaná řešení pro odvětví Automotive

Produkt firmy Logio

Specializovaná řešení pro odvětví Automotive

Produkt firmy Logio

Globální a plynulá logistika

Zejména naprostá časová přesnost, spolehlivost a flexibilita jsou podmínkou úspěchu. Logistika nesmí v žádném případě ohrozit plynulý chod výroby.

Manipulujete velmi rozmanité portfolio vstupních materiálů do výroby, komponent, rozpracované výroby i hotové produkce. Vaše logistika je globální, distribuční síť rozsáhlá.

Materiál i hotová produkce jsou citlivé na poškození, potřebujete propracovaný systém balení. Využíváte mnoho druhů obalů, včetně speciálů, jejich pohyb musíte řídit a organizovat. Musíte být maximálně flexibilní, jednotlivé výrobní projekty se rychle střídají, neustále měníte lay-out a režim manipulace.

LOGIO má bohaté zkušenosti z Automotive. Nabízíme vám podporu logistického plánování, přípravu logistického zajištění náběhu nových výrobních projektů. Aktuální změny lay-outu a uspořádání materiálových toků pro vyšší produktivitu personálu i manipulační techniky. Umíme navrhnout a prokázat výhody automatizace. Nasazením dynamické simulace si můžete naše doporučení ověřit před vynaložením finančních prostředků.

O firmě Logio

Logio

Logio

Leader v oblasti supply chain managementu (poradenství v SCM).

Praha 6, Ceská Republika

.P-CTA-947645460-947645476