Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Specializovaná řešení pro odvětví Elektronika/Hitech

Specializovaná řešení pro odvětví Elektronika/Hitech

Produkt firmy Logio

Specializovaná řešení pro odvětví Elektronika/Hitech

Produkt firmy Logio

Drahé materiály a rychlé inovace

Vaše logistika jsou přesuny velmi drahých komponentů a hotových výrobků, které vyžadují velmi citlivé zacházení v rámci manipulací, přepravy i skladování. Musíte udržovat velmi široké portfolio skladových položek, většinou drobných dílů, které se liší v maličkostech. Počítat musíte s intenzivní a krátkou výrobou projektu, produkty velmi rychle zastarávají.

Efektivní nákup vstupů do výroby a řízení zásob hotových výrobků může výrazně uspořit. Určitě potřebujete moderní informační zajištění toků pro omezení rizika ztrát a poškození zboží i chybovosti. Vaše distribuční síť je většinou globální, většina produkce směřuje do exportu, komponenty jsou nakupovány po celém světě.

Logio vám nabízí Planning Wizard jako nástroj pro optimalizaci nákupu vstupů surovin a pro řízení zásob. Získáte přehled v portfoliu až stovek tisíc skladovaných položek, můžete vyhodnocovat spolehlivost dodavatelů i forecastingu odbytu.

V rámci optimalizace skladování se orientujeme na implementaci automatických systémů manipulace a skladování a bezpečné balení produktů. Umíme také nastavit funkční logistické procesy a zajistit je informačními technologiemi.

O firmě Logio

Logio

Logio

Leader v oblasti supply chain managementu (poradenství v SCM).

Praha 6, Ceská Republika

.P-CTA-947645460-947645476