Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Specializovaná řešení pro odvětví Logistické firmy

Specializovaná řešení pro odvětví Logistické firmy

Produkt firmy Logio

Specializovaná řešení pro odvětví Logistické firmy

Produkt firmy Logio

Logistika jako core business

Jste specialisty v logistice a vaši zákazníci od vás vyžadují špičkový servis. V první řadě ale musíte často konzervativní výrobní a obchodní firmy přesvědčit o výhodách logistického outsourcingu. Musíte být schopni analyzovat současné logistické náklady klientů, navrhnout zlepšení a prokázat úspory. V rámci nabízených služeb musíte být stále levnější a přitom nabízet vysokou kvalitu, flexibilitu i spolehlivost.

Neustále přemýšlíte o možnostech optimalizace, která by uspořila dopravní nebo skladovací náklady. Pro zvýšení produktivity vašich dopravních prostředků a skladů hledáte možnosti synergií požadavků několika vašich klientů.

Logio vám nabízí pokročilé know-how založené na plánovacích a řídících logistických softwarech. Nasazením Planning Wizard můžete řídit a plánovat složité toky zboží vašich klientů, potřebnou dopravní a skladovací kapacitu.

Můžete nabídnout pokročilou službu outsourcingu Supply Chain Managementu, který pokryje i odběratele a dodavatele vašich klientů. RTS je soubor nástrojů, které zoptimalizuje rozvozovou flotilu, zvýší vytížení vašich vozidel, umožní jejich on-line sledování a výrazně zjednoduší práci dispečinku.

V rámci Optimalizace skladování vám Logio nabízí návrhy vnitřního uspořádání skladů a distribučních center, výběr vhodné technologie včetně automatizace. Optimalizací flotily manipulační techniky můžete získat úspory investičních i provozních nákladů.

O firmě Logio

Logio

Logio

Leader v oblasti supply chain managementu (poradenství v SCM).

Praha 6, Ceská Republika

.P-CTA-947645460-947645476