Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Specializovaná řešení pro odvětví Průmyslová výroba

Specializovaná řešení pro odvětví Průmyslová výroba

Produkt firmy Logio

Specializovaná řešení pro odvětví Průmyslová výroba

Produkt firmy Logio

Výrobou to nekončí

Ať už vyrábíte složitá strojní zařízení podle zakázek vašich klientů, nebo velké objemy keramiky pro konečné spotřebitele, řešíte několik základních problémů. Je nezbytné dodat zboží zákazníkovi v termínu, přitom udržet zásoby rozpracované výroby na minimu, objednat pouze ten materiál, který bude potřebný a optimálně využít Vaše výrobní zařízení a zdroje.

LOGIO má rozsáhlé zkušenosti s řízením nákupu, zásob a optimalizací výrobních procesů. Vyvinuli jsme vlastní nástroje pro řízení zásob a podporu nákupu, které usnadňují spolupráci prodeje, nákupu a výroby a umožňují dosahovat vyššího zákaznického servisu, při současném snížení zásob.

Pomůžeme Vám zefektivnit výrobní systém pomocí metodiky Value Stream Mapping (VSM) a dynamické simulace. S využitím principů štíhlé výroby společně odstraníme plýtvání ve Vaší výrobě. Pomocí metodiky Forklift Wizard dosahujeme významných úspor nákladů na manipulační techniku optimalizací tras a zavedením efektivního řízení životního cyklu a správy manipulační techniky.

O firmě Logio

Logio

Logio

Leader v oblasti supply chain managementu (poradenství v SCM).

Praha 6, Ceská Republika

.P-CTA-947645460-947645476