Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Zprávu o výsledcích a postavení nejlepší třicítky výrobců jako obvykle vypracovaly renomované logistické magazíny dhf Intralogistik a Logistik Journal.

Výsledky jsou založeny na výkonu všech společností ke konci jejich finančního roku. Aktuální pořadí výrobců bylo sestaveno za období od 1.dubna 2011 do 31.3.2012.

Navzdory nestabilnímu ekonomickému prostředí dokázala Toyota navýšit prodej i zisk a zaujmout opět jasné první místo. Výkon je o to úctyhodnější, vezmeme-li v úvahu, že průmysl v Japonsku byl 11. března 2011 poškozen velkým zemětřesením. Následný pokles výroby a způsob, jak se s ním Toyota při obhajobě své tržní pozice vyrovnala, svědčí o silné značce a pevném finančním a organizačním zázemím.

Ambiciozní cíle deklaruje Vize 2020

TICO stojí nyní před dalším obtížným úkolem: akcelerovat a uvést v život svoji Vizi 2020. Tato iniciativa stanovuje náročné cíle ve všech aspektech zákaznické podpory a plánuje dosažení jasných závazků v dosažení nejvyšší úrovně dodavatelských standardů, při ochraně životního prostředí i vysoké bezpečnosti a kvality produktů s cílem snižovat náklady na manipulaci.

"Skutečnost, že je Toyota číslem jedna na světě hovoří ve prospěch kvality našich produktů a schopnosti neustálého zlepšování (kaizen). Všech technologií, služeb i procesů, které nám dovolují poskytovat našim zákazníkům ten nejlepší servis kdekoli na světě. Jsme hrdí na svou pozici spolehlivého partnera a chceme si ji udržet i nadále posilováním dialogu a ještě důslednější spoluprací s partnery a kolegy," říká Matthias Fischer, President Toyota Material Handling Europe (TMHE), která řídí aktivity společnosti TICO v oblasti manipulace ve více než 30 zemích Evropy. TMHE je dynamickou společností se silným vedením a má velmi zásadní vliv na realizaci Vize 2020.