null
null

Marzek Etiketten

Váš specialista na etikety, krabičky a skládací krabice ve střední a východní Evropě.

Wien, Rakousko

O Marzek Etiketten

Marzek Etiketten se poprvé představila na veletrhu FachPack 2009 jako mezinárodní firma působící v obalovém sektoru s 500 zkušenými profesionálními pracovníky.
Skupina Marzek má 3 členy: Marzek Etiketten Rakousko, Kner Packaging Maďarsko a od roku 2009 Marzek Pechatny Dvor na Ukrajině.

Výroba Vašich etiket v rukách profesionálů!

Disponujeme zařízením, které nám umožňuje realizovat veškeré tiskové procesy a nabídnout každému zákazníkovi individuální řešení jakéhokoli projektu. Od roku 2009 vlastníme nejmodernější evropskou digitální technologii-Offset HP Indigo.
Díky našemu vybavení můžeme realizovat jak individuální projekty, tak i kompletní průmyslové zakázky. Jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky na trhu.

Marzek Design: One-stop-shop

Marzek Design kombinuje rozvoj kreativních schopností spolu s technickým řešením produktů pro etiketování a obalové techniky: Klienti u nás konzultují svůj nápad a my jim pomocí našeho virtuálního simulátoru Virtual Prototyping předložíme rychlý návrh, na základě kterého se mohou rozhodnout.

One-stop-shop: Naše ucelená nabídka služeb zahrnuje vše týkající se obalové techniky: design, výrobu etiket a skládacích krabiček, plánování projektů a etiketovací techniku.

Mag. Ing. Karl-Heinz Prentner, obchodní ředitel skupiny Marzek řekl: „Naše služba One-stop-shop znamená snížení nákladů v souvislosti s urychlením procesů tzv. time-to-market a zahrnuje měřitelnou přidanou hodnotu pro naše zákazníky!"

Doporucené firmy Etiketování, identifikace a radiofrekvence

.C-CTU-947645405
null