null
null

MasterMover

Výrobce nejvýkonnějších elektrických zařízení na tahání nákladů na kolech na světě s hmotností 50 až 120 000 kg.

Ashbourne, Derbyshire, Velká Británie

O MasterMover

Nabízíme bezkonkurenční řadu kompaktních bateriových elektrických zařízení, která zlepšují pracovní možnosti, snižují potřebu ruční manipulace a podporují systém štíhlé výroby v řadě průmyslových odvětví. Podívejte se, jak naši zákazníci z celého světa profitují z našich zařízení ve svém odvětví (viz odkaz níže), případně vám rádi bezplatně doporučíme vhodné řešení.

Prodej a servis po celém světě

Elektrická zařízení MasterMover lze zakoupit po celém světě. Nabízíme prodej i servis prostřednictvím naší renomované celosvětové sítě autorizovaných distributorů. Své partnery si pečlivě vybíráme. Ti, kteří uspějí a připojí se k naší síti, získají přímý přístup do našich systémů i k našemu know-how a mohou těžit z námi pořádaných průběžných školení. Díky tomu můžeme všem svým zákazníkům zajistit vysoký standard, který je dnes nezbytností.

Řešení zaměřená na zákazníky

Prostředí každého zákazníka představuje jedinečnou výzvu. Z toho důvodu se snažíme porozumět jednotlivým pracovištím a jejich potřebám, ať už to znamená provést průzkum přímo na pracovišti, zabývat se praktickými záležitostmi, jako je životnost baterie nebo délka nabíjení, případně vytvářet výrobní řešení na míru namísto toho, abychom jednoduše nabídli jeden produkt uzpůsobený pro všechny. Naším cílem je splnit nebo dokonce překročit očekávání – čímž nepřetržitě rozvíjíme naše podnikání postavené na pevných základech.

Jednička ve vývoji na trhu

Společnost MasterMover jako první v 90. letech minulého století uvedla na trh inovativní elektrické zařízení, které chytře využívalo hydrauliku a trakci, čímž snížilo nebezpečí při přesunu nákladů na kolech. Náš výrobek MasterTug byl předchůdcem široké řady elektrických vozíků, které vyrábíme dnes. I nadále jsme předním výrobcem na trhu s nabídkou produktů, které přesunují náklady na kolech s hmotností od 50 do 120 000 kg, ale současně i autorem řešení na míru, která se zabývají komplexními problémy. Jsme hrdí na to, že naše mnohokrát oceněná zařízení MasterMover napomáhají k větší bezpečnosti a výkonnosti pracovišť po celém světě.

Doporucené firmy Paletové, vysokozdvižné a skladové vozíky

.C-CTU-947644102
null