null
null

Mettler-Toledo

Přesné měřící přístroje pro profesionální použití.

Praha 10, Ceská Republika

O Mettler-Toledo

Společnost METTLER TOLEDO se specializuje na výrobu přesných přístrojů pro profesionálnímu použití.
Laboratorní přístroje METTLER TOLEDO se používají ve výzkumných, vědeckých, farmaceutických a kontrolních laboratořích v chemickém, farmaceutickém, potravinářském a kosmetickém průmyslu i v celé řadě dalších průmyslových odvětvích.
Komplexní řešení společnosti METTLER TOLEDO pro průmysl pokrývá různé fáze řady výrobních procesů pro různé zákazníky, kterým laboratoře poskytují své služby. Naše nabídka obsahuje řešení pro celý výrobní řetězec: od příjmu surovin, přes různé výrobní procesy, kontrolu in-line a výstupní kontrolu balení, až po expedici a logistiku. Tato řešení jsou stále častěji plně integrována do IT systémů zákazníků, kde pomáhají automatizovat jejich pracovní postupy.
Mezi výrobci laboratorních a průmyslových přístrojů nabízíme nejširší prodejní a servisní síť, kterou najdete po celém světě. Vlastní prodejní a servisní organizace zastoupená po celém světě je zárukou toho, že našim zákazníkům poskytují služby zkušení specialisté, kteří prošli zaškolením ve výrobních závodech Mettler Toledo.
Naše výrobní závody jsou umístěny v USA, Německu, Velké Británii, Švýcarsku a v Číně. Díky tomu jsme našim zákazníkům blízko nejen z logistického hlediska, ale rovněž díky krátké reakční době a znalosti lokálních podmínek.
Naše produkty a služby můžete získat ve více než stovce zemí světa.

Certifikáty:

ISO 9001

.C_PDT_CAT-CTU-947644102-947644125
null