null
null

Mitutoyo Česko

Technická podpora, prodej, školení a servis náročné měřící techniky z oblasti souřadnicové měřící techniky, přístrojů využívajících zpracování obrazu měřeného předmětu, přístrojů pro měření povrchu...

Teplice, Ceská Republika

O Mitutoyo Česko

Společnost Mitutoyo Česko s.r.o. se sídlem v Teplicích již více jak šest let úspěšně podniká na českém a slovenském trhu.

Společnost byla založena pro technickou podporu, prodej, školení a servis náročné měřící techniky z oblasti souřadnicové měřící techniky, přístrojů využívajících zpracování obrazu měřeného předmětu, přístrojů pro měření povrchu, tvaru a tvarových úchylek, laser - mikrometrů, optických měřících přístrojů, tvrdoměrů atd.

Zároveň je součástí firmy i předváděcí středisko, kde si můžete sami s našimi odborníky předem prodiskutovat a případně i prakticky odzkoušet způsob a metodu řešení Vašeho metrologického problému. Takto si pak můžete sami optimálně rozhodnout, zda Vám případná investice přinese zpět vynaložené prostředky či budete muset hledat nové řešení. Při takovéto diskusi může vzniknout i zcela nové řešení, které Vám naopak plánované prostředky pomůže ušetřit. Nebojte se u nás ohlásit a dojednat si termín návštěvy.

Můžete vznést i dotazy k sortimentu měřidel, které Vám dodávají naši autorizovaní prodejci, jejichž kontakty naleznete též na těchto stránkách. My všichni dohromady zde v České republice tvoříme tým podporující špičkovou měřící techniku.

Samozřejmě, že může z Vaší strany vzniknout potřeba servisu, či nutnost opravy Vámi užívané měřící techniky. I v tomto případě se na nás můžete s důvěrou obrátit.

Doporucené firmy Měření a regulace

.C-CTU-4293492301
null