Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Modula

Firma se zaměřením na výrobu automatizovaných a manipulačních systémů pro různé průmyslové sektory.

Fiorano Modenese, Modena, Itálie

O Modula

Firma System vzniká v roce 1970 ve Fiorano Modenese, oblasti, která je srdcem typické italské keramiky, z iniciativy nynějšího předsedy Franca Stefaniho. Firma rozvíjí svou hlavní aktivitu v sektoru keramiky a specializuje se na výrobu průmyslových automatizací.
Dosažené cíle stimulují firmu k využití poznatků získaných během let v jiných sektorech a rozšíření svých obchodních horizontů na oblast logistiky a elektroniky. V současnosti společnost System zahrnuje aktivitu ve třech divizích: System Ceramics, System Logistics a System Electronics.

Divize System Logistics vzniká v roce 1976 jako System CMA a specializuje se na výrobu automatizovaných a manipulačních systémů pro různé průmyslové sektory. Cílem filosofie společnosti orientované na zákazníka je poskytovat přiměřenou poradenskou činnost a design a přispět tak svou technologií k maximalizaci hodnoty určitého produktu či služby. System Logistics je charakteristická dynamismem svých služeb a vysokou aktuálností řešení navrhovaných v rozvíjejícím se ekonomickém panoramatu, kde logistika přebírá čím dál tím více strategickou roli v růstu konkurence společností.

.C_PDT_CAT-CTA-947645460-947645476