Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Automatizovaný distribuční systém

Automatizovaný distribuční systém (Modula Cube)

Produkt firmy Modula

Automatizovaný distribuční systém (Modula Cube)

Produkt firmy Modula

Nový automatizovaný distribuční systém od System Logistics.

Je pojat na stejném základě logiky modularity jako vertikální sklady „MODULA". Má všechny charakteristiky nezbytné pro uspokojení velkého množství uživatelů.

V prostředí Windows je software Systore MODULA opravdový správce skladu schopný maximálně vylepšit logiku pohybu a výkon automatizovaných skladů, kromě ručních oblastí (police, cantilever, oblast podlahy, atd.).
Připojení na síť informačního systému firmy zaručuje maximální rychlost, přesnost a zlepšení přenosu dat až do příkazové kanceláře.

Funkce k dispozici jsou velmi různorodé: od správy minimálního zásobování po extrahování statistických dat o vykonaných pohybech; od optimalizace plánu skladu po správu artiklů s různými kódy různých úrovní.
Vnitřní operační systém zařízení „Linux" dovoluje přímé připojení na síť Ethernet a usnadňuje tak aktualizaci programů a kontrolu (také dálkovou) zařízení.

Kompaktní rozměry, malý hluk a elektrická spotřeba snížená na spotřebu domácího elektrospotřebiče dovolují instalaci v prostoru jakéhokoli typu (dokonce i toho nejméně pohodlného).
Obzvláště vypracovaný design napomáhá jeho použití nejen v průmyslovém prostředí, ale také v prodejnách, skladech se službami pro veřejnost, a celkově ve všech kancelářských prostorech nebo obchodech, kde i ti nejméně zkušení uživatelé mohou řídit tento systém.

O firmě Modula

Modula

Firma se zaměřením na výrobu automatizovaných a manipulačních systémů pro různé průmyslové sektory.

Fiorano Modenese, Modena, Itálie

.P-CTU-947644665-947644687