PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Automatizovaný distribuční systém (Modula Cube)

  • Nový automatizovaný distribuční systém od System Logistics.

Podrobné informace o produktu Automatizovaný distribuční systém

Je pojat na stejném základě logiky modularity jako vertikální sklady „MODULA". Má všechny charakteristiky nezbytné pro uspokojení velkého množství uživatelů.

V prostředí Windows je software Systore MODULA opravdový správce skladu schopný maximálně vylepšit logiku pohybu a výkon automatizovaných skladů, kromě ručních oblastí (police, cantilever, oblast podlahy, atd.).
Připojení na síť informačního systému firmy zaručuje maximální rychlost, přesnost a zlepšení přenosu dat až do příkazové kanceláře.

Funkce k dispozici jsou velmi různorodé: od správy minimálního zásobování po extrahování statistických dat o vykonaných pohybech; od optimalizace plánu skladu po správu artiklů s různými kódy různých úrovní.
Vnitřní operační systém zařízení „Linux" dovoluje přímé připojení na síť Ethernet a usnadňuje tak aktualizaci programů a kontrolu (také dálkovou) zařízení.

Kompaktní rozměry, malý hluk a elektrická spotřeba snížená na spotřebu domácího elektrospotřebiče dovolují instalaci v prostoru jakéhokoli typu (dokonce i toho nejméně pohodlného).
Obzvláště vypracovaný design napomáhá jeho použití nejen v průmyslovém prostředí, ale také v prodejnách, skladech se službami pro veřejnost, a celkově ve všech kancelářských prostorech nebo obchodech, kde i ti nejméně zkušení uživatelé mohou řídit tento systém.

.P-CTU-947644665