PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Mugs

(Reklamní hrnky Mugs)

Jsme specialisté na výrobu a dodávky reklamních hrnků, hrnků s potiskem a vlastní glazurou, sklenic, šálků a podšálků, talířů a dalších doplňků z porcelánu, keramiky a skla.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  Mugs

Zapomeňte na katalogové a tovární reklamní předměty a navrhněte si s námi reklamní hrnky v brandu Vaší firmy. U nás naleznete porcelánové hrnky a hrnečky v základním provedení připravené na potisk Vaším logem. Na veškeré hrnky můžeme aplikovat nádherné barevné glazury dle Pantone vzorníku.

Jako jediní u nás Vám nabízíme pružný servis, osobní poradenství a výběr z desítek fyzických vzorků. Zdarma Vám vyrobíme ke schválení grafický návrh a fyzický vzorek. Rádi podporujeme malé a střední firmy a nabízíme zakázkovou výrobu reklamních hrnků od 50 ks. Vše Vám umíme atraktivně a funkčně zabalit v dárkových krabičkách a obalech.

Reklamní hrnky, porcelán, sklo a keramiku dodáváme malým firmám i velkým podnikům. Veškeré produkty splňují přísné hygienické normy. Hrnky s firemním brandem jsou vhodné také jako reklamní předměty nebo originální doplňky do provozoven jako jsou restaurace, kavárny, hotely. Spolupracujeme s českými reklamními agenturami a  rozvíjíme exportní činnost do okolních zemí (Slovenská republika, Německo, Rakousko).

Navštivte náš on-line katalog zaměřený na reklamní hrnky, sklo a keramiku

  • potisk hrnků
  • keramické hrnky
  • hrnky na kávu
  • hrnky s potiskem
  • skleněné hrnky
  • velké hrnky
Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Zvoncovitá 1969/11
155 00  Praha 5
Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Tiskové zprávy Mugs

Firemní hrnky a hrníčky úplně jinak od Mugs

24/10/2012, Praha - Nemáte chuť a čas vymýšlet, jakými dárkovými předměty zaujmout? Pusťte to z hlavy a zůstaňte u klasiky, která nikdy nezklame. Navrhněte si společně s námi tradiční dárkové předměty z kvalitního českého porcelánu a keramiky.

Produkty Mugs

.C-CTA-2490323662