Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Mugs
Mugs

Mugs

Reklamní hrnky Mugs

Jsme specialisté na výrobu a dodávky reklamních hrnků, hrnků s potiskem a vlastní glazurou, sklenic, šálků a podšálků, talířů a dalších doplňků z porcelánu, keramiky a skla.

Praha 5, Praha, Ceská Republika

O Mugs

Zapomeňte na katalogové a tovární reklamní předměty a navrhněte si s námi reklamní hrnky v brandu Vaší firmy. U nás naleznete porcelánové hrnky a hrnečky v základním provedení připravené na potisk Vaším logem. Na veškeré hrnky můžeme aplikovat nádherné barevné glazury dle Pantone vzorníku.

Jako jediní u nás Vám nabízíme pružný servis, osobní poradenství a výběr z desítek fyzických vzorků. Zdarma Vám vyrobíme ke schválení grafický návrh a fyzický vzorek. Rádi podporujeme malé a střední firmy a nabízíme zakázkovou výrobu reklamních hrnků od 50 ks. Vše Vám umíme atraktivně a funkčně zabalit v dárkových krabičkách a obalech.

Reklamní hrnky, porcelán, sklo a keramiku dodáváme malým firmám i velkým podnikům. Veškeré produkty splňují přísné hygienické normy. Hrnky s firemním brandem jsou vhodné také jako reklamní předměty nebo originální doplňky do provozoven jako jsou restaurace, kavárny, hotely. Spolupracujeme s českými reklamními agenturami a  rozvíjíme exportní činnost do okolních zemí (Slovenská republika, Německo, Rakousko).

Navštivte náš on-line katalog zaměřený na reklamní hrnky, sklo a keramiku

  • potisk hrnků
  • keramické hrnky
  • hrnky na kávu
  • hrnky s potiskem
  • skleněné hrnky
  • velké hrnky

Dokumenty ke stažení

Doporucené zprávy Mugs

.C-CTA-2490323662