Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Jsme mladou firmou se specializací na výrobu a dodávky reklamního porcelánu, keramiky a skla.

Co s námi získáte? 100% jistotu, že reklamní firemní hrnky, keramika nebo sklo budou přesně podle Vašich představ a v designu, který každý ocení. Neděláme pouze klasický potisk. Vaše hrnky obarvíme a vypálíme pomocí hydroglazury do jakékoliv barevnosti. Díky moderní výrobě můžeme docílit nádherných sametových povrchů pomocí laminace. Laserové pískování a vybarvení loga dá vyniknout brandu Vaší firmy. Vybírat můžete z 200 tvarů a designů hrnků, hrnečků, šálků, talířů, sklenic... A to není vše. Uděláme pro Vás takový servis, který nikdo nenabízí:

• Společně navrhneme design (osobně pomocí fyzických vzorků nebo výběrem z on-line katalogů).
• Spočítáme a zašleme kalkulaci dle výběru.
• Po schválení ceny a zaslání objednávky vytvoříme grafický vizuál a zašleme ke schválení.
• Vyrobíme fyzický vzorek podle dohodnutého zadání a zašleme ke schválení (v případě realizace je výroba vzorku zdarma).
• Reklamní hrnky, sklenice, doplňky vyrobíme a dodáme do 14 dnů od schválení vzorku a zaslání objednávky.

Podporujeme malé a střední firmy a nabízíme malonákladovou výrobu hrnků s brandem od 50 ks. Firemní hrnky a hrnečky Vám umíme atraktivně a funkčně zabalit do dárkových krabiček. Veškeré naše produkty a služby splňují přísné hygienické normy. Firemní a reklamní hrnky mohou být nejen dárkovými předměty. Firemní hrnky jsou stejně tak užitečné pro kavárny, hotely a restaurace.

Neváhejte a navštivte náš on-line katalog.

Váš dodavatel reklamních hrnků, keramiky a skla
Basecamp MUGS

Více informací o produktu Keramické hrnky

S danou glazurou připravené na Váš potisk.

Rádi byste překvapili své obchodní partnery, klienty, návštěvníky klasickými hrnky s moderním designem? Pak vybírejte z našich keramických hrnků PROMO ve standardním barevném provedení. U hrnků Promo se další barevné úpravy neprovádí a vybíráte a platíte jen za branding Vaším logem.

Navštivte náš on-line katalog a vyberte si svou barvu nebo si zavolejte o kalkulaci a vzorky.

Pro koho vyrábíme?

Malonákladová výroba pro malé a střední firmy

Podpora dobrého jména pomocí tradičních dárkových předmětů s brandem je efektivní pro většinu malých firem bez ohledu na obor činnosti. Ať jste začínající nebo zavedená malá firma, využijte naší nabídky výroby reklamních hrnků, šálků, sklenic v nákladech od 50 kusů. Podporujeme malé živnostníky a začínající firmy, které si nemohou dovolit investovat velké částky do reklamní a marketingové podpory svého podnikání.

Sériová výroba pro velké firmy a podniky

Vaše marketingové nebo obchodní oddělení může využít profesionální a osobní konzultace a výběru z fyzických vzorků u Vás nebo v naší pražské kanceláři. Komunikujte s profesionálním dodavatelem a výrobcem a podpořte Vaši reklamní kampaň tradičními a originálními dárkovými předměty. Naše moderní velkokapacitní výroba je uzpůsobená na výrobu reklamního porcelánu a keramiky v jakýchkoli objemech a krátkých dobách dodání.

Spolupráce s agenturami

Jste reklamní agentura a máte zájem nabídnout zakázkovou výrobu reklamního porcelánu a keramiky ve svém portfoliu? Zajistíme pro Vás elektronickou prezentaci – obrázky ve vysoké kvalitě a No name katalogy. V případě dlouhodobé a vzájemně prospěšné spolupráce Vás vybavíme fyzickými vzorky veškerého reklamního porcelánu, keramiky a doplňků.

Váš dodavatel reklamních hrnků MUGS

Zobrazit produkt: Keramické hrnky