Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Hrnky na espresso (MUGS)

Produkt firmy Mugs

Máte kavárnu, restauraci, penzion a rádi byste sladili Váš porcelán a sklo v jednotném designu?

Jsme specialisté na porcelán a sklo s Vaším logem a barevnými glazurami. přicházíme s novou řadou designových hrnků, šálků na espresso. Šálky a podšálky jsou vyráběné z vysoce kvalitního porcelánu a za velmi solidní ceny.

Vytvoříme Vám grafický návrh a poradíme s výběrem správné technologie brandu Vašeho loga. Garantujeme vysokou životnost potisku přes 600 mycích cyklů. Šálky a podšálky s logem se hodí také jako elegantní dárkové předměty pro firmy jakéhokoliv oborového zaměření.

Hrnky na espresso je možné vyrobit v desítkách barevných kombinacích podle Pantone vzorníku. Nádherné a v malých nákladech cenově velmi výhodné jsou hrnky a šálky s pískovaným a podbarevným logem.

Navštivte náš on-line katalog a vyberte si svůj design hrnků a šálků.

Dokumenty ke stažení

O firmě Mugs

Mugs

Mugs

Jsme specialisté na výrobu a dodávky reklamních hrnků, hrnků s potiskem a vlastní glazurou, sklenic, šálků a podšálků, talířů a dalších doplňků z porcelánu, keramiky a skla.

Praha 5, Praha, Ceská Republika

.P-CTA-2490323662-2447984617