null
null

MV Technik

Výrobce a dodavatel manipulační techniky a logistických řešení.

Chotěboř, Ceská Republika

O MV Technik

Individuální přístup

V duchu firemního sloganu „Vaše snadná manipulace" řešíme nejrozmanitější manipulační problémy našich zákazníků tak, aby i složitá manipulace se stala jednoduchou. Široká škála standardních zařízení osvědčené konstrukce uspokojí většinu běžné manipulace s materiálem. Kromě standardních řešení se však u zákazníků mnohdy vyskytuje celá řada atypických problémů manipulace s materiálem, které analyzujeme. Následně hledáme a nalézáme optimální řešení pro tuto specifickou manipulaci, které ji efektivně a bezpečně vyřeší.

Profesionální řešení

Naši zákazníci vědí, že výrobky MV Technik jim svoji vysokou užitnou hodnotou poskytnou zefektivnění logistických procesů při zachování excelentní spolehlivosti, vysoké míře bezpečnosti, nízkých pořizovacích a provozních nákladech. Vyzkoušejte nás i Vy, jsme zde pro Vás. Na základě našich bohatých zkušeností Vám navrhneme optimální řešení Vašeho problému a poskytneme Vám plnou technickou podporu nejen v době záruky, ale především pozáruční servis s garancí dodávky náhradních dílů za přijatelné „české" ceny.

Stali jsme se distributory značky C.M. srl di Calini &Calonaci

Výrobky této renomované firmy doplňuje sortiment výrobků MV Technik o přídavná zařízení zejména pro potravinářské provozy a zemědělskou výrobu, tedy určené především pro vysokozdvižné vozíky, traktory a nakladače.

Proč se obrátit právě na nás?

  • široký sortiment výrobků a komplexní péče
  • vysoká životnost výrobků a bezporuchový provoz
  • dlouholeté zkušenosti v oboru
  • silné technické zázemí a odborný přístup
  • využívání nejmodernější vývojové techniky - konstrukční systém SolidWorks
  • důraz klademe na kvalitu a spokojenost zákazníka
  • odborný a rychlý servis

Certifikáty:

ISO 9001:2009, ISO 14001:2005

Doporucené zprávy MV Technik

Doporucené firmy Paletové, vysokozdvižné a skladové vozíky

.C-CTU-947644102
null