PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Narrow Aisle

(Narrow Aisle Ltd.)

Výrobce systémových a vysokozdvižných vozíků Flexi


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  Narrow Aisle

Řada kloubových vysokozdvižných vozíků Flexi radikálně zefektivňuje možnosti skladování, efektivitu manipulace a vyřizování objednávek při výrobních, skladovacích a logistických operacích.

Flexi dodává prostorově efektivnější řešení, díky němuž lze ušetřit místo pro uličky mezi regály ve srovnání s potřebami uliček pro klasické vysokozdvižné vozíky či retraky. V závislosti na typu skladu mohou vozíky Flexi rozšířit skladovací prostory o 25% až 50% a omezit dvojí manipulaci, čímž se manipulační proces urychlí. To vše významně zdokonaluje možnosti skladování a razantně snižuje cenu skladného za paletu.

Od devadesátých let, kdy společnost Flexi Narrow Aisle vyvinula první kloubový vozík, se tyto vozíky staly nejoblíbenějšími vysokozdvižnými kloubovými vozíky v Evropě. Dodnes bylo po celém světě prodáno přes 5000 výrobků a za posledních pět let zaznamenaly vozíky Flexi značný vývoj, takže dnes mohou zvedat 2,5 tuny těžké do výšky až 13 metrů.

Ačkoli zákazníci Flexi Narrow Aisle skladují mnoho typů zboží – od FMCG (rychloobrátkového zboží), potravin a nápojů až po stroje – všichni mají nejméně jeden společný cíl: potřebu maximalizovat výkonnost skladovacích procesů pomocí zvyšování výkonnostní kapacity a maximálního využití prostoru.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Great Western Way
Great Bridge
Tipton  -  West Midlands
DY4 7AH - VELKÁ BRITÁNIE
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Produkty Narrow Aisle

.C-CTA-947644102