Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Systémový vysokozdvižný vozík kloubový s protizávažím

Systémový vysokozdvižný vozík kloubový s protizávažím (FLEXI™ AC 1200)

Produkt firmy Narrow Aisle

Systémový vysokozdvižný vozík kloubový s protizávažím (FLEXI™ AC 1200)

Produkt firmy Narrow Aisle

Nosnost: 2000 kg Flexi se pohybuje i v uličkách širokých pouze 1600 mm (ISO/chep) nebo 1800 mm (EURO)! Výška zdvihu do 13 m.

Flexi G4 elektrický systémový vysokozdvižný vozík s protizávažím je nejoblíbenější kloubový vysokozdvižný vozík v Evropě. Důležité designové prvky spolu s četnými pokročilými operačními a bezpečnostními vlastnostmi zvyšují oblibu Flexi AC 1200 u obsluhy.

Ve srovnání s konvenčním posuvným stožárem umožňuje Flexi AC 1200 až o 30% efektivnější využití skladovacího prostoru oproti existujícímu nebo novému logistickému centru.

Systémový vzv v číslech:

  • FLEXI dokáže pracovat v uličkách širokých pouze 1600 mm (ISO/chep) nebo 1800 mm (EURO).
  • FLEXI zvedá náklad až do výšky 13 metrů.
  • FLEXI může zvedat náklad až do hmotnosti 2500kg.
  • FLEXI pro svou práci nepotřebuje zvláštní úpravu podlahy.

Jak zefektivnit výnosnost skladu s FLEXI Range:

FLEXI dokáže pracovat v uličkách širokých pouze 1600 mm (ISO/chep) nebo 1800 mm (EURO) – ve srovnání s konvenčními retraky tak umožňuje rozšířit kapacitu skladu až o 30%. Přepravní ulička pro vozíky Flexi mezi velmi úzkými uličkami je zpravidla 2,5 m široká.

Flexi funguje jako elektrický vozík s protizávažím. Jeden vozík zvládne funkci vozíků s protizávažím i retraků, a tak odpadá potřeba dvojité manipulace, čímž Flexi ušetří až 50% nákladů na provoz manipulační techniky.

Flexi pracuje ve skladu i v terénu na místě nakládky. Je schopen vykonat celý proces regálování, čímž se ušetří dvojitá manipulace s paletami včetně potřeby a nákladů na další manipulační vozík s protizávažím do terénu.

FLEXI – Globální řešení manipulace:

V současnosti je řada systémových kloubových vozíků Flexi dostupná v evropské a světové síti autorizovaných distributorů, které naše společnost podporuje. Flexi je již zavedeným a oblíbeným kloubovým vozíkem nejen v Evropě, ale i v Asii a na celém americkém kontinentu.

Dokumenty ke stažení

O firmě Narrow Aisle

Narrow Aisle

Narrow Aisle

Výrobce systémových a vysokozdvižných vozíků Flexi

Tipton, West Midlands, Velká Británie

.P-CTA-947644102-947644104