Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Systémový vzv s kloubovým šasi a protizávažím

Systémový vzv s kloubovým šasi a protizávažím (FLEXI™ AC 1000)

Produkt firmy Narrow Aisle

Systémový vzv s kloubovým šasi a protizávažím (FLEXI™ AC 1000)

Produkt firmy Narrow Aisle

Může pracovat i v 1700 mm (ISO/chep) nebo 1900 mm (EURO) úzkých uličkách.

Zdvih do výšky 7,9 m.

Navržen pro úsporu prostoru a účinnou manipulaci se všemi druhy palet. Jedinečné 1000 mm široké šasi a úhel otáčení 220° též umožňují stohování palet a regálování.

S modelem Flexi EURO můžete vytvořit až o 30% více skladištního prostoru. Flexi EURO dokáže pracovat v uličkách širokých pouze 1700 mm ((ISO/chep) nebo 1900 mm (EURO).

ZVEDACÍ STOŽÁR DUPLEX NEBO TRIPLEX

Zvedací stožár je standardně triplexní a je schopen zdvihu za různých manipulačních podmínek včetně případu nízkého vchodu nebo regálů nad průjezdovými uličkami.

ÚZKÉ ŠASI

Ideální pro rychlé a efektivní otáčení v uličkách. Šířka 1000 mm zadní části šasi umožňuje stohování a regálování.

ÚZKÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA

Patentovaná diferenční “samocentrovací” technologie činí regálování a stohování palet ve velmi úzkých uličkách snadným a bezpečným.

TVRDÉ PNEUMATIKY

Pneumatiky Flexi EURO poskytují výtečnou přilnavost a tah na kluzkém povrchu i při plném zatížení. Čtyřkolový design zmírňuje zátěž na jednotlivá kola, a tím prodlužuje životnost pneumatik a snižuje náklady na manipulaci s materiálem.

SEDADLO SMĚŘUJÍCÍ DOPŘEDU

Velmi kvalitní nastavitelné sklápěcí sedadlo s tvarováním pro pohodlné sezení. Plná viditelnost vidlic pro rychlou manipulaci s paletami.

SKLOPNÝ STOŽÁR PRO LEPŠÍ VIDITELNOST

Stožár pro lepší viditelnost vozíků Flexi je standardním příslušenstvím triplexního volně otáčivého modelu. Vestavěné boční vidlice jsou standardem pro maximální zbytkovou kapacitu a bezpečné manévrování.

ZADNÍ OCELOVÝ PANEL

Zadní ocelový panel chrání trakční baterii. Baterie může být vysunuta otvory pro zasunutí vidlic; pod baterií nejsou žádné řídicí, hydraulické nebo brzdové komponenty.

PROSTOR NA ODKLÁDÁNÍ VĚCÍ

Umístěn za obsluhou, vhodný pro přenášení role plastové fólie nebo jiného materiálu, který je třeba mít po ruce.

SNADNÁ VÝMĚNA BATERIE

Rychlá výměna baterie pouhým snížením zadního zvedáku nebo jeho odsunutí. Snadný přístup k vršku baterie. Pod baterií nejsou žádné motory. Při provádění údržby není třeba baterii odstraňovat.

Dokumenty ke stažení

O firmě Narrow Aisle

Narrow Aisle

Narrow Aisle

Výrobce systémových a vysokozdvižných vozíků Flexi

Tipton, West Midlands, Velká Británie

.P-CTA-947644102-947644104