Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Vysokozdvižný vozík VNA s kloubovým šasi

Vysokozdvižný vozík VNA s kloubovým šasi (FLEXI™ HiLOAD AC)

Produkt firmy Narrow Aisle

Vysokozdvižný vozík VNA s kloubovým šasi (FLEXI™ HiLOAD AC)

Produkt firmy Narrow Aisle

Flexi pro těžké náklady se zdvihem až 10,5 m. Odolná kloubová a stožárová technologie. Systém pro viditelnost CCTV LCD.

Elektrický vysokozdvižný vozík Flexi HiLOAD AC je součástí nejoblíbenější řady manipulační techniky v Evropě. Designové prvky spolu s četnými pokrokovými operačními a bezpečnostními vlastnostmi zvyšují u obsluhy oblibu vozíků Flexi HiLOAD AC.

Ve srovnání s klasickými retraky umožňuje vozík Flexi HiLOAD AC až o 30% efektivnější využití skladovacích prostor ve skladu nebo novém logistickém centru.

Flexi HiLOAD AC v číslech:

  • FLEXI HiLOAD AC dokáže pracovat v uličkách širokých pouze 1800mm (ISO) nebo 2000 mm (Euro 1.2).
  • FLEXI HiLOAD AC má odolný dvojitý kloub a zvedací stožár.
  • FLEXI HiLOAD AC poskytuje možnost manipulace ve velmi úzkých uličkách bez potřeby dozoru.
  • FLEXI HiLOAD AC zvedá náklad do výšky 10,5 metrů.
  • FLEXI HiLOAD AC má nosnost až 2500 kg.
  • FLEXI HiLOAD AC dokáže pracovat i bez potřeby speciální úpravy podlahy.

Jak zvýšit výnosnost skladu s vozíky FLEXI HiLOAD AC:

FLEXI HiLOAD AC dokáže pracovat v uličkách širokých pouze 1800 mm (ISO) nebo 2000 mm (Euro 1.2) – ve srovnání s konvenčními retraky tak umožňuje zvýšit kapacitu skladu až o 30%. Přepravní ulička pro manipulační vozíky Flexi HiLOAD AC mezi velmi úzkými uličkami je obyčejně 2,6 m.

Flexi HiLOAD AC je v uličkách stejně výkonný jako klasický Man Up Combi VNA, ale není třeba dalšího manipulačního vozíku pro vození palet na konec uličky. Jeden Flexi HiLOAD AC vozík zvládne práci manipulačního vozíku s protizávažím a retraku, čímž je ušetřeno dvojité manipulace a nákladů na ni až o 50%.

Flexi HiLOAD AC vozíky jsou schopny i manipulace mimo úzké uličky a dovezení naložených palet na místo nakládky. Dovedou zastat manipulaci během celého procesu a tím, že není třeba dvojitého nakládání palet, jako je tomu u Man Up Combi, šetří nejen čas, ale i potřebu dalšího vozíku s protizávažím pro překládku na konci uliček.

FLEXI – Globální řešení manipulace:

V současnosti je kloubový vozík Flexi HiLOAD AC dostupný v celosvětové síti autorizovaných distributorů. Flexi je známý a oblíbený kloubový vozík v Evropě a nově je jeho distribuce zaváděna také v Asii, Africe a v Severní a Jižní Americe.

O firmě Narrow Aisle

Narrow Aisle

Narrow Aisle

Výrobce systémových a vysokozdvižných vozíků Flexi

Tipton, West Midlands, Velká Británie

.P-CTA-947644102-947644104