null
null

Nástroje CZ

Firma se zaměřuje na výrobu, vývoj a obchod s vrtáky v České a Slovenské republice.

Kyjov, Jihomoravský, Ceská Republika

O Nástroje CZ

V roce 1991 započala spolupráce ing. Emila Nečesánka a ing. Jiřího Vrbovského na projektu továrny na výrobu vrtáků v Kyjově. Po úspěšné realizaci projektu v roce 1992 až do roku 2005 oba dva pracovali na zázemí pro splnění svého společného životního snu, založení vlastní obchodně výrobní firmy. Sen se stal skutečností a počátkem roku 2006 byla založena společně se Slovenskou firmou Nástroje CZ SK, s.r.o. výrobní firma NÁSTROJE CZ s.r.o.

Firma Nástroje CZ, s.r.o. se specializuje na výrobu a vývoj spirálových vybrušovaných vrtáků do kovů. Výrobní závod firmy, vybavený technologií firem Gühring, Normac, Haux, Mikrosa, ITM, Mitutoyo spolu se sklady a expedicí se rozkládá na rozloze 5500 m2 v průmyslové zóně města Ždánice. Sídlo firmy se nachází v Kyjově, v Riegrově ulici č.p. 399.

Firma Nástroje CZ, s.r.o. úspěšně rozvíjí tradici založenou v roce 1992 a stává se tak postupně centrem výroby, vývoje a obchodu s vrtáky v České a Slovenské republice. Naše vrtáky s patentovanou geometrií CZ002 a CZ004 z vlastní vývojové řady CZ jsou chráněny v ČR užitným vzorem a mají přihlášku EP. V roce 2007 na MSV v Nitře jsme za převratnou geometrii vrtáků CZ002 a CZ004 získali cenu veletrhu. Velký důraz klademe na vysokou kvalitu vrtáků značených a vyráběných pod vlastní značkou CZ. Základní filosofie firmy je poskytnutí ucelené nabídky širokého sotimentu vrtáků do kovů, dřeva a stavebních materiálů v krátkých dodacích lhůtách.

.C-CTU-1339229366
null