Neotec

Autorizovaný distributor produktů mj. i z oblasti automatické identifikace produktů a zboží.

Praha, Ceská Republika

O Neotec

Společnost NEOTEC, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a od svého založení je koncipována jako zastupitelská a servisní organizace pro obchodní zastoupení zahraničních firem na českém trhu. V průběhu své existence si vybudovala přední postavení na trhu s termotransferovými tiskárnami. Díky rozmachu používání systémů čárových kódů se společnost NEOTEC spol. s r.o. začala v roce 2001 zabývat kromě prodeje tiskáren i dalšími produkty v oboru této technologie a začala pronikat i do dalších průmyslových oblastí. Do sortimentu byly kromě stacionárních tiskáren zařazeny i tiskárny přenosné, přenosné tiskárny Avery Dennison Pathfinder, které se dají naprogramovat přesně podle požadavků zákazníka, ruční tiskárny pro datové terminály a RFID tiskárny.

Společnost NEOTEC, spol. s r.o. je oficiálním autorizovaným distributorem firem Avery Dennison Corporation pro ČR a TSC Auto ID pro ČR a SR. Vedle prodeje poskytuje i servisní služby.

Avery Dennison Corporation (Avery Dennison) je jedním z předních výrobců a dodavatelů produktů pro označování výrobků a zboží. Tato společnost s více jak 100letou historií doposud uspokojila potřeby více než 113.000 klientů a zákazníků. V současnosti má Avery Dennison základní kapitál 6,3 miliard $ s počtem zaměstnanců přesahujícím 30.000. Společnost Avery Dennison dodává prostřednictvím autorizovaného distributora NEOTEC, spol. s r.o. na český trh tiskárny a spotřební materiál.

TSC Auto ID Technology Co., Ltd. (TSC) je globálním dodavatelem kvalitních ID řešení pro sektory dopravy, logistiky, zdravotnictví, průmyslu a obchodu. Hlavním programem jsou inovativní a cenově dostupné termotransferové tiskárny, jichž již bylo dodáno na trh informačních technologií více jak 3 milionu kusů. Firma TSC, se sídlem na Taiwanu, patří mezi 5 největších světových výrobců termotransferových tiskáren a v současnosti je jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem v průmyslu identifikačních technologií. Firma TSC je knihována na Taiwanském akciovém trhu.

NEOTEC spol. s r.o. nabízí :

  • Tiskárny stolní, průmyslové, přenosné, textilní a tiskárny vybavené RFID technologií.
  • Příslušenství k tiskárnám odlupovače etiket (Peeler), odstřihy etiket (Cutter), navíječe a odvíječe materiálu, externí čtečky, programovatelné klávesnice a další.
  • Spotřební materiál etikety, vysačky, textilní materiály, speciální materiály, TTR fólie, čisticí prostředky a další.
  • Programové vybavení BarTender, NiceLabel.
  • RFID Technologie čtečky, antény, čipy (tagy, inlaye), terminály, tiskárny.
  • Zakázkové služby potisk textilních a papírových etiket, programování RFID, školení, programování na míru a další.
  • Servis špičkový, kvalitní a rychlý servis vyškolenými pracovníky.
  • Podpora a poradenství v oblasti identifikace výrobků a produktů.

Doporucené firmy Etiketování, identifikace a radiofrekvence

.C-CTU-947645405