Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Vítejte v našem Průmyslovém katalogu

¿Co je to Logismarket?

Platforma pro vytváření obchodních kontaktů, kde se prezentuje 15 300 firem, které nabízejí přes 200 000 poduktů a služeb průmyslového sektoru. Za poslední rok Logismarket vygeneroval inzerujícím firmám přes 485 000 obchodních poptávek.

Logismarket je styčným bodem mezi firmami, které zde inzerují své portfolio produktů, a odborníky, kteří hledají informace nejvyšší kvality. Uživatelé mají možnost poslat žádost o informace a/nebo cenovou nabídku zdarma, rychle a bez závazků.

Pokud si přejete na Logismarketu inzerovat, zaregistrujte se a zdarma vyzkoušejte naše služby bez závazků.

Katalog Logismarket.cz

Na Logismarket.cz najdete všechny informace aktualizované, seřazené podle kategorií a snadno dostupné 24 hodin denně. Pro nalezení Vámi požadovaného produktu či služby využijte vyhledávač nebo procházejte jednotlivé kategorie.

Najdete zde informace o aktivitách společností, jejich kontaktní údaje, rychlý přístup ke všem obchodovaným produktům a v neposlední řadě tiskové zprávy.

Produkty a služby uveřejněné na www.logismarket.cz obsahují podrobný popis, technické údaje a kvalitní multimediální obsah: fotografie, nákresy, PDF, videa a audia.

Můžete se rovněž přihlásit k odběru týdenního bulletinu LogismarketNews, abyste byli vždy informováni o novinkách společností, produktů a aktualitách portálu.

Logismarket ve světě

Logismarket funguje v 11 evropských státech - v Německu, Rakousku, Polsku, Švýcarsku, v zemích Beneluxu, Británii, Francii, Itálii, Španělsku a Portugalsku; a dále také ve 6 státech Latinské Ameriky – v Peru, Mexiku, Brazílii, Chile, Kolumbie a Argentině.

Skupina Mecalux

Logismarket je součástí Skupiny Mecalux, světového lídra skladových systémů, jehož aktivita se zaměřuje na design, výrobu, komercializaci a poskytování služeb v souvislosti s kovovými regály, automatickými sklady a dalšími řešeními skladování.

MECALUX ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o.
Jankovcova 1595/14
170 00 Praha 7
Česká Republika