PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Odes

(Odes s.r.o.)

Odes s.r.o. vyrábí a dodává technologie pro zpracování odpadu a pro logistické systémy dopravy surovin. Od projektu přes vlastní výrobu, dodávku, montáž a oživení technologie až po následný servis.Podrobné informace o firmě  Odes

Společnost ODES s.r.o. Jaroměř patří mezi stabilní pilíře v průmyslové výrobě ČR. Byla založena v roce 1993. V současné době sídlí v Jaroměři s provozovnou v ulici Dolecká 14, v Jaroměři.

ODES s.r.o. vyrábí a dodává technologie pro zpracování odpadu a pro logistické systémy dopravy surovin. Cílem společnosti je poskytnout komplexní řešení problému - vypracování projektu, vlastní výroba s možností dodávky celkových technologii, dodávky, montáže a oživení technologie, až po následný servis tak, aby byla zajištěna co nejnižší poruchovost a rychlá ekonomická návratnost investice.

Společnost ODES s.r.o. vlastní konstrukční kancelář, výrobně montážní haly a servisní středisko, které zabezpečuje dodávky pro velké průmyslové závody jako MCHZ a.s. Ostrava, Duslo a.s. Šala, zpracovatelské společnosti - A.S.A. s.r.o. Praha, Praktik s.r.o. Liberec, Kovohutě Příbram Nástupnická a.s., Safina a.s. Vestec. Naše produkty jsou taky v nemocničních komplexích, hotelích, rodinných firmách.

Od roku 1999 vstoupila i na zahraniční trhy do Německa, Francie, Řecka, Anglie, Polska a především na Slovensko.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Dolecká 14
551 01  Jaroměř
Královehradecký - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Odes

.C-CTU-2705050554