null
null

Oil&Steel S.p.A.

Evropský lídr v oblasti zdvihu osob a břemen.

San Cesario sul Panaro, Modena, Itálie

O Oil&Steel S.p.A.

Založení firmy

Oil&Steel S.p.A. vznikla v roce 1995 a netrvalo dlouho, aby dokázala, že se dokáže díky poskytované kvalitě a inovaci zařadit mezi nejlepší firmy v oboru nejen v rámci Itálie, ale také celé Evropy .

Řada Octopussy

V roce 1996 firma reagovala na vývoj trhu a jako první uvedla řadu vysokozdvižných plošin Octopussy, která je charakteristická pásy s hydraulickými stabilizátory. Tato kompaktní a pohyblivá plošina se tehdy stala našim bestselerem a zůstala jím i dnes, kdy se stále řadí mezi nejlepší produkty značky Oil & Steel.

PM GROUP S.P.A

V polovině roku 2003 koupila Oil & Steel firma Autogru PM S.p.A. a byla přejmenována na PM Group S.p.A, kterou v předešlém roku koupila investiční fond BS Private Equity; účelem této operace bylo vytvoření první italské skupiny specializované na zdvih osob a břemen.

Oil & Steel dnes

Oil & Steel S.p.A. je dnes dynamická společnost, která se nachází v čele sektoru, ve kterém působí. Její roční obrat činí více než 40 milionů Eur a je součástí skupiny PM Group S.p.A patřící mezi světovou špičku v oblasti vysokozdvižných plošin.

.C-CTU-947644175
null