Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

O.K. Trans Praha

Stěžejními službami, které poskytujeme našim zákazníkům, jsou mezinárodní a vnitrostátní doprava, zasilatelství, komplexní logistický servis, skladování a celní deklarace.

Chýně, Praha - Západ, Ceská Republika

O O.K. Trans Praha

O.K. Trans Praha spol. s r.o. patří mezi největší poskytovatele komplexních dopravních a logistických služeb. Společnost byla založena již v roce 1990 a do dnešních dnů zůstává plně v rukou původních majitelů. Firmě se již od počátku daří kontinuálně zvyšovat obrat a zároveň poskytovat nejvyšší možnou kvalitu. Důkazem toho je certifikát ISO 9001:2008.

Stěžejními službami, které poskytujeme našim zákazníkům, jsou mezinárodní a vnitrostátní doprava, zasilatelství, komplexní logistický servis, skladování a celní deklarace. Od roku 2010 mohou naši zákazníci využít rovněž služeb autorizovaného servisu DAF a prodejny originálních náhradních dílů.

Certifikáty:

ISO 9001:2008

.C_PDT_CAT-CTU-947645484-5553263049