Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Olivo

Izotermické kontejnery se samostatným chladícím systémem pro převoz a distribuci výrobků, pro které je nezbytné dodržování chladícího řetězce (potravinářský průmysl, zdravotnictví, průmyslové plyny).

Roche la Molière, Loire (42), Francie

O Olivo

Olivo, evropský leader v oblasti izotermických kontejnerů, vyrábí a prodává celou škálu chladících kontejnerů určených pro transport čerstvých a mražených produktů při zachování potřebné teploty.

Tyto kontejnery, vybaveny různými systémy chlazení, pak umožňují zachování chladícího řetězce a udržování výrobků při určité teplotě (jak mínusové, tak plusové) po minimální dobu 24 hodin.

Kontejnery Olivo, určené především pro převoz potravin a homologované v souladu s mezinárodní přepravní normou ATP, jsou používány také pro udržení chladícího řetězce u zdravotnických a technických produktů.

Nabídka představených produktů firmy Olivo zahrnuje:

  • Izotermické roltejnery: izotermické skříně s dveřmi
  • Izotermické boxy: izotermické bedny s víkem
  • Eutektické chlazení: eutektická deska
  • Kryogenické chlazení: chlazení různými formami suchého ledu
.C_PDT_CAT-CTU-947645027-2097236143