Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Izotermický kontejner pro lehká vozidla

Izotermický kontejner pro lehká vozidla

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Izotermický kontejner pro lehká vozidla

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Pro přepravu potravinářských či jiných výrobků, které je třeba udržovat při stálé teplotě.

PREMIUM

Izotermické kontejnery slouží k přepravě potravinářských i jiných výrobků, které je třeba udržovat při stálé teplotě. Používají se v různých oblastech činností jako např.:

  • v agro-potravinářském průmyslu pro volně ložené či balené výrobky
  • v technických odvětvích průmyslu pro citlivé výrobky nebo výrobky s velmi nízkou teplotou jako např. pevný suchý led, zmražená lepidla, atd.
  • ve zdravotnictví pro sběr, odvoz či distribuci malých nákladů s kontrolovanou teplotou (odběry, krevní vzorky, inzulín, očkování...)

Řada kontejnerů Olivo se dělí na dva typy produktů: klasicky pojaté kontejnery z vrstveného polyesteru a nová technologie monobloků z formovaného polyetylénu.

Kontejnery pro malé objemy z této řady se snadno vejdou do každého vozidla. Izotermické kontejnery s „velkou kapacitou" jsou navrženy pro obsluhování a údržbu pomocí zdvižných nebo paletových vozíků. Všechny izotermické kontejnery Olivo jsou stohovatelné a mohou být vybaveny kolečky. Jejich vysoká izotermická hodnota splňuje i ty nejnáročnější tepelné normy.

O firmě Olivo

Olivo
PREMIUM

Olivo

Izotermické kontejnery se samostatným chladícím systémem pro převoz a distribuci výrobků, pro které je nezbytné dodržování chladícího řetězce (potravinářský průmysl, zdravotnictví, průmyslové plyny).

Roche la Molière, Loire (42), Francie

.P-CTA-947645027-2097236143