OMM Lavapavimenti

Specialisté na úklid. Díky zkušenostem získaným za více než 40 let jsme schopni vyrábět řadu mycích strojů na podlahy, které odpovídají veškerým požadavkům trhu.

Cinisello Balsamo, MI, Itálie

O OMM Lavapavimenti

Díky 40-letým zkušenostem je firma OMM Lavapavimenti schopná vyrábět řadu mycích strojů na podlahy, ať už se jedná o malé nebo velké firmy zaměřené na úklid. Každý stupeň procesu výroby nového modelu provádíme, od návrhu přes realizaci až po zkoušky, na základě okamžitých potřeb dynamického trhu.

OMM Lavapavimenti nabízí kompletní řadu výrobků, která zahrnuje nejen vysoce účinné mycí stroje s výkonem od 900 m/h až 5500 m/h, ale také malé modely pro snadné použití a údržbu jako například stroje 350 Minispeed.

Naše nabídka zametacích strojů poháněných motorem se hodí pro veškerý typ aplikací. Nabídka zahrnuje jak malé stroje s manuálním ovládáním, tak i velké zametací stroje se sedícím řidičem (elektrický pohon pomocí baterie nebo s benzinovými motory Honda).

Všechny modely odpovídají firemní filozofii, která si klade za cíl dodávat výkonné a snadno použitelné produkty nenáročné na údržbu. Veškeré zametací a mycí stroje jsou vyrobeny z formovaného polyetylenu, který zpracovává naše výrobní centrum. Takové karoserie mají skvělé mechanické vlastnosti a pokrokový design.

Srdečně Vás zveme k setkání s OMM Lavapavimenti na těchto veletrzích:

  • Pulire 2013 ve Veroně (Itálie) ve dnech 21. až 23. května
  • Autopromotec 2013 v Bologni (Itálie) ve dnech 22. až 26. května
.C-CTU-2490310608