PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Ostrovní domy

(Ostrovní domy)

Projekt pro využití volných energií - dům bez provozních nákladů na vytápění s optimalizovanou spotřebou energiePodrobné informace o firmě  Ostrovní domy

Autorem tohoto zpracování je Filip Růžička. Naše služby využijete v následujících oblastech:

  • Zásady návrhu Ostrovních domů
  • Energetická klasifikace budovy
  • Optimalizovaná spotřeba tepla a energií
  • Využití pro elektromobilní systémy dopravy

Bezprostředním cílem projektu je součinnost přírody se spojením úspor energií v domácnostech. Zprostředkovaně se pak jedná především o zlepšení kvality ovzduší a snížení emisí CO2 a prachových částic, které mají výrazný podíl na respiračních onemocněních.

Je pro nás podstatné, abychom navázali na potenciál volných energií, se kterými pracoval již Albert Einstein, a pokračovali s jejich využíváním pro dobro nás všech.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnoholetá zkušenost na trhu (již od roku 2000). Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Při dosažení kvalit zateplení, reprezentovaných domu hodnotou roční měrné potřeby tepla na úrovni nejvýše 40kwh/m2 lze zde získat dotační programy cca ve výši 1950,- na m2 vytápěné podlahové plochy.

Pak při prezentaci Ostrovního domu s úrovní nejvýše 5 kwh/m2 by bylo možné získat mnohokrát větší finanční dotační výstup s vytápěné podlahové plochy.

Solární systémy: Sluneční záření dopadající na zemi je složeno ze dvou složek:

  • Přímé záření, které dopadá ze slunce, jsou zdroje energie dopadající přímo na zemi
  • Difúzní záření, které vzniklo rozptylem přímého záření v zemské atmosféře tzv. fotony

Záření složené z přímé a difúzní složky, které dopadá na Zemi, označujeme jako záření globální. Toto záření je charakterizováno hodnotou intenzity záření na hranici zemské atmosféry 1367 W/m2.

Podle proudění energií Feng-šuej je plánován střet plynoucích energií na střed domu.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Legerova
120 00  Praha
Hl. m. Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Ostrovní domy

.C-CTU-2932696341