P/A Bohemia

Nabízíme kompletní program strojů a přídavných zařízení pro automatizaci a zefektivnění práce na lisovně. Dodávky zařízení pro lisování a tváření plechu, servis a technickou podporu.

Brandýs nad Labem, Ceská Republika

O P/A Bohemia

Firma P/A Bohemia s.r.o. byla založena v roce 1995 jako pobočka americké společnosti P/A Industries, Inc., která již od roku 1954, tedy 55 let, vyvíjí a vyrábí stroje pro použití v oblasti lisování a tváření plechu.

P/A znamená Press Automation neboli automatizace lisování. Naším cílem je nabídnout zákazníkům kompletní program strojů a přídavných zařízení pro automatizaci a zefektivnění práce na lisovně.

Pro udržení konkurenceschopnosti jsou nezbytné automatizované procesy. To však nevyžaduje vždy jen velké investice do nových a drahých linek. Také modernizace a dovybavení Vašich stávajících lisů a tvářecích zařízení, může přinést zřetelné zvýšení produktivity.

Pro přestavbu a dovybavení Vašich lisů má P/A odpovídající výběr přídavných zařízení. Dají se lehce a rychle nainstalovat a rovněž tak jednoduše a spolehlivě obsluhovat.

Nabízíme:

  • Dodávky zařízení pro lisování a tváření plechu
    Kompletní program pro automatizaci lisování zahrnuje zařízení pro odvíjení a rovnání materiálu ze svitku, přesné podávání do lisu, odvod vystřižených dílů nebo odpadu, eventuálmě opětovné navíjení nalisovabné pásky a další přídavná zařízení.
  • Engineering a technická podpora
    Poradenství a podpora přípravy před dodáním a během instalace stroje, individuální zaškolení obsluhy pro optimální využívání stroje.
  • Servis
    Zajištění záručního i pozáručního servisu a dodávek náhradních dílů.
.C-CTU-1339229366