PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Pagani Imballaggi

(Pagani Imballaggi s.n.c.)

35 let v sektoru balení pro potravinářský, chemicko-farmaceutický  a plastikářský průmysl.Podrobné informace o firmě  Pagani Imballaggi

Pagani Imballaggi je společnost, která působí 35 let v sektoru balení a obalových materiálů, má silnou pozici obzvlášť v oblasti potravinářského, chemicko-farmaceutického a plastikářského průmyslu.

Je schopna dodat své stávající klientele zařízení, stroje, materiály a nástroje, od napytlování k paletizaci nevratné palety (teplem smrštitelné nebo průtažné fólie). Technici společnosti jsou vždy připravení spolupracovat se zákazníky, aby mohli vyřešit jakýkoli problém ohledně balení a uskutečnit ten nejlepší osobnostní výsledek, nabídku zpracují dle poptávky zákazníka.

Pagani Imballaggi vyrábí kompletní zařízení na vážení, pytlování, spotřebitelské balení, dopravu a paletizaci. Mimo jiné tato široká a bohatá výroba pojímá též výrobu průmyslových pytlů, dobalovače pro ruční balení do teplem smrštitelné fólie, ovinovačky na ovinování průtažnou fólií, balicí techniku, balicí stroje a veškeré balicí materiály.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa via Morandi, 32
21047  Saronno
Varese - ITÁLIE
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Pagani Imballaggi

.C-CTU-947645307