Palet Pro

Zajišťujeme výkup rozbitých nebo poškozených palet s jejich následnou opravou na typizovaných opravných strojích. Operativně se staráme o dodávky palet dle požadavků zákazníka.

Jihlava, Vysočina, Ceská Republika

O Palet Pro

Palet Pro - Palety do celého světa!

Vážení klienti, tento úvodní slogan není nadsázka, ale skutečnost. Jsme ryze česká firma, stálice nejen na českém trhu již od roku 1996. Disponujeme veškerými prostředky, zajišťujícími bezproblémový systém paletového hospodářství, s ohledem na vysokou kvalitu produktů a služeb. Respektujeme vždy maximální efektivitu obchodních případů a obousměrně snižujeme náklady.

Pro deklarování garance kvality našich produktů a služeb uvádíme jako jedna z mála firem v tomto oboru nově zavedený certifikát jakosti ISO 9001. Operativně se staráme o dodávky palet do podniků a firem dle požadavků zákazníka a dále zajišťujeme jejich zpětný odběr. Přínosem pro Vás může být i spolupráce v oblasti výkupu rozbitých nebo poškozených palet s jejich následnou opravou na typizovaných opravných strojích. Nestaráte se tedy o paletový odpad, který Vás obvykle stojí finanční prostředky na jejich likvidaci.

Další výhodou je fakt, že vykupujeme veškeré palety bez rozdílu typu. Zcela nové palety dokážeme vyrobit i v atypickém rozměru. Výrobu a opravy palet provádíme dle ČSN, evropských standardů a pod vlastní licencí EUR.

Kvalita výroby je pravidelně kontrolována zástupcem Českých drah. Operativnost v obchodním vztahu vidíme také ve vysokokapacitní dopravě, kde disponujeme s vozovým parkem značek AVIA, DAF, IVECO a MERCEDES, nebo návěsy VOLVO o kapacitě až 700 europalet.

Centrálu naší firmy a jedny z výkupních prostor naleznete na strategickém místě v ČR, v Jihlavě. Další výkupní místa nepřehlédnete například na dálnici D1, nebo na mezinárodních silnicích. Vážíme si toho, že mezi naše dlouholeté a spokojené zákazníky patří významné české nebo zahraniční nadnárodní společnosti, ale i řada středních a menších firem. Při osobním jednání Vám rádi předložíme referenční listinu.

Doporucené firmy Kontejnery, palety a nádoby

.C-CTU-947645027