null
null

PaPP

Stavební a obchodní společnost založená v roce 1990 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v projektování a realizaci menších i větších staveb.

Uherské Hradiště, Zlínský, Ceská Republika

O PaPP

Tepelná technika

Ve své činnosti se obchodní úsek specializuje na chlazení, teplovzdušné a sálavé vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, plynovými a elektrickými spotřebiči. Exklusivně zastupujeme italské firmy Blowtherm SpA, Carlieuklima SpA a Impresind srl již od roku 1995, jejichž kvalita a spolehlivost výrobků je zaručena značkou kvality CE a systémem jakosti ISO 9001.

Vytápění

Nejširší sortiment produktů zapadá právě do této kategorie. Nabízíme různé varianty instalací produktů zavěšením na stěnu, pod strop, stacionární nebo ležaté pro vnitřní nebo venkovní instalaci, přes různé typy ohřevu jako teplovodní, plynové či elektrické.

Chlazení

Úplnou novinkou v našem sortimentu je realizace chladicích zařízení. V této sekci máme jeden produkt a to odpařovací chladiče vzduchu ColdAIR.

Mimo vlastní prodejní činnost máme obchodní siť v rámci celé České republiky. V návaznosti na obchodní zastoupení máme v jednotlivých regionech i servisní centra. Vedle spokojenosti zákazníka s našimi výrobky se snažíme dosáhnout i vysoké operativnosti v servisní činnosti a daří se nám poskytovat servis do 48 hodin. Doufáme, že naše nabídka Vás zaujme a těšíme se na bližší obchodní spojení a spolupráci.

Dokumenty ke stažení

Certifikáty:

ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001

Doporucené firmy Stavebnictví

.C-CTU-2932696341
null