null
null

Pawel

Jsme úspěšná, inovativní a ekologicky odpovědná firma s mnohaletými zkušenostmi, zabývající se obalovými prostředky.

Brno, Ceská Republika

O Pawel

Naši klienti

Naším hlavním cílem je co nejrychleji a nejlépe vyhovět veškerým požadavkům zákazníka. Stále vyvíjíme nová řešení na míru a snažíme se být našim klientům co nejužitečnější a to především skrze kompletní logistická řešení. Certifikáty a osvědčení firmy Pawel packing&logistics poukazují na vysokou kompetenci a schopnost inovovat, kterou se snažíme kvůli našim klientům stále rozvíjet. Klienty a dodavatele naší firmy považujeme za obchodní partnery.

Zaměstnanci

Snažíme se podporovat osobní iniciativu a odpovědnost všech zaměstnanců. Klademe důraz na neustálé zlepšování pracovních procesů a prostřednictvím aktivní konfigurace pracovních míst se snažíme nejen vytvářet bezpečné pracovní podmínky, ale také příjemné pracovní prostředí.

Naše produkty a služby

Individuální obalová řešení pro leteckou, pozemní a námořní dopravu jsou součástí našich každodenních úkolů. Poskytujeme celou škálu obalových a skladovacích řešení: od obalů pro nebezpečné zboží až po přepravní kontejnery.
Jsme partnerem č.1 v rámci kompletních logistických řešení obalů a skladování. Jako příklad outsourcingu zmiňujeme naši spolupráci s podnikem "Schindler und Fahrtreppen Aufzüge AG".

Životní prostředí

Naše společnost se snaží efektivní výrobou minimalizovat využívání surovin a spotřebu energie. Třídíme odpad. Snažíme se zlepšit naše životní prostředí i nad rámec zákona.

Certifikáty:

ISO 9001:2000

Doporucené firmy Obaly, balicí a plnicí stroje

.C-CTU-947645307
null