Pebal

Výroba a prodej obalů z plastových fólií a prodej ostatního sortimentu pro balení.

Nýřany, Ceská Republika

O Pebal

Společnost Pebal s.r.o. byla založena roku 1995. Z původně obchodní organizace se během let stal jeden z hlavních výrobců a dodavatelů obalového materiálu v České republice.

Mezi hlavní produkty společnosti patří polyetylenové fólie a výrobky z nich, které samozřejmě dokážeme také potisknout vysoce kvalitním osmibarevným flexotiskem. Zajistíme tak realizaci obalu od vyrobení fólie, pres její potisk až po finální zpracování dle přání zákazníka. Výrobci, exportéři a velkoobchody, to jsou základní skupiny obchodních partneru Pebalu.

Investice do nových technologií, osobní přístup k zákazníkům a důraz na kvalitu výrobku, to jsou základy, na kterých Pebal staví od svého založení. Naše produkty vyrábíme na nejmodernějších strojích a díky neustálé inovaci našich výrobních prostředků dokážeme udržovat náskok před konkurencí. V roce 2002 byl společnosti udělen certifikát jakosti ISO 9001:2000.

V průmyslové zóně Mexiko u Nýřan, v bezprostřední blízkosti dálnice D5, se na ploše 6000 m2 rozkládá moderní hala - výrobní a skladovací areál společnosti. Na kvalitním vyřízení každé zakázky, počínaje jejím přijetím, výrobou a následnou expedicí, se denně podílí necelých sto zaměstnanců. Servis moravským zákazníkům zajišťuje obchodní středisko ve Veselí nad Moravou.

V současné době probíhají finální práce na zapojování dvou nových moderních strojů - extruderů od předního světového výrobce, firmy Reifenhäuser - pro výrobu vícevrstvé fólie a flexotiskového stroje od firmy Comexi pro kvalitní osmibarevný potisk.

Certifikáty:

ISO 9001:2000

Doporucené firmy Obaly, balicí a plnicí stroje

.C-CTU-947645307